Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2018

Nb: Geslaagden worden alleen vermeld op onze website na schriftelijk akkoord van de deelnemer.

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant) - Voorjaar 2018

Op 19 juni of 4 september 2018 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Abdulhamid Topaloglu (KGH Customs Services)
  2. Albert Kroon (SkyNet Worldwide Express B.V.)
  3. Alina Dozlic (Koopman International BV)
  4. Aljerreau Saso (Euro Nordic Logistics)
  5. Annelies Hund (NSK EDC BV)
  6. Benno Booij (Booij Trucking)
  7. Britt Thijssen
  8. Chantal van Berkel (NSK EDC BV)
  9. Christiaan Appelboom (Amsterdam Warehouse Company)
  10. Christian Kemp (MBP Solutions BV)
  11. Christine Nasirkhan (JAS)
  12. Cindy Dassen
  13. Corine van Herp (Loendersloot Internationale Expeditie)
  14. Dana van Lelieveld – Gransch (Euro Nordic Logistics)
  15. Dave Piket (Euro Nordic Logistics)
  16. Dirk Compas (Monsanto Holland BV)
  17. Doranda van Veen (CEVA Logistics Netherlands B.V. T.a.v. Site Wijchen)
  18. Elsa Duursma (Baarsma Wines)
  19. Engelbert Ruigrok (Koopman International BV)
  20. Friso van der Laan
  21. Gert-Jan van Breugel (Fast Forward Freight BV)
  22. Ingrid van Rosmalen (CEVA Logistics Netherlands B.V. T.a.v. Site Wijchen)
  23. Jan Willem van Helden (E van Wijk Logistics B.V.)
  24. Jeffrey Koopman (Euro Nordic Logistics)
  25. Joost Bonants (Syncreon Netherlands B.V.)
  26. Jorg Koch (SkyNet Sameday Express B.V.)
  27. Karel Jilesen (J. Heebink Logistics Services)
  28. Kasim Arslan (Samsung Electronics Europe logistics bv)
  29. Kevin Reijken (Euro Nordic Logistics)
  30. Leonie Homrighausen (Rotork Gears BV)
  31. Lies Gerlag (Monsanto Holland BV)
  32. Linda Vissenberg (Distribution Center Moerdijk B.V.)
  33. Lotte Icke
  34. Mae van der Haar (KGH Customs Services)
  35. Marcel Stoop (Euro Nordic)
  36. Marinka Kortekaas
  37. Marion Feenstra (KGH Customs Service)
  38. Mark Vermaas (Euro Nordic Logistics)
  39. Max de Jong (Euro Nordic Logistics)
  40. Michella Schuddeboom
  41. Miguel ten Heuvel (Epcor.B.V.)
  42. Moniek Frijters (Trasegro)
  43. Monique van Sonsbeek (Polar Special BV)
  44. Nick Habraken (FlowFreight BV)
  45. Patricia Sluiter (Asia Expresse Food)
  46. Peter Diesveld (Hitachi Transport System BV)
  47. Remy von Tronchin (Karsten Europe b.v.)
  48. Reneé Decker -van Hoewijk (KGH Customs Services)
  49. Reslyn Pecht (Kortmann APS)
  50. Robbert Jan van der Vaart (Euro Nordic Logistics)
  51. Ruben Aardenburg (Speedmark Transportation BV)
  52. Ruben Stam (Amasus Shipping BV)
  53. Ryan Randjitsing
  54. Sean Klaus (Otentic Customs)
  55. Sefanja Kalse (CEVA Logistics Netherlands B.V. T.a.v. Site Wijchen)
  56. Stefan Jongmans (Otentic Customs)
  57. Sylvia Treur (Schenker Logsitics Nederland)
  58. Tiny Boeren (Nemijtek)
  59. (Rhenus Logistics)
  60. Ya-Yu Lai (Top Group International BV)

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier