Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2016

Nb: Geslaagden worden alleen vermeld op onze website na schriftelijk akkoord van de deelnemer.

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant) - Voorjaar 2016

Op 21 juni 2016 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Anthonette Abear (PostNL)
  2. Ard Bekel (Oldenburger Fritom Logistics Solutions)
  3. Astrid Maassen
  4. Bas Verschuren (Otentic Customs)
  5. Bertine de Meijer (Verex B.V.)
  6. Cor Klontje (Oldenburger Fritom Logistic Solutions)
  7. Danny Arendse (Fast Forward Freight)
  8. Dorine Aertse-Robben (Bronx Fashion BV)
  9. Ellafi Mahdaoui
  10. Frank Timmerman (Fast Forward Freight)
  11. Gijs Simonetti
  12. Harro Smit (Sealane)
  13. Henk Teunissen (Intersnack Nederland B.V.)
  14. Hennie Somers
  15. Iman Rijnberg (Gondrand Traffic BV)
  16. Ivy Vlug (Van der Helm - Hudig Rotterdam B.V.)
  17. Jaap van den Bosch (Juniper Networks International B.V.)
  18. Jamie Henderson (Kuehne Nagel)
  19. Jan Jacobs (Oldenburger Fritom Logistic Solutions)
  20. Jeana Poorthuis (Bleckmann)
  21. John Slots (Panduit ECW BV)
  22. Jordi Stel (Oldenburger Fritom Logistic Solutions)
  23. Jos van Dijk (Oldenburger Fritom Logistic Solutions)
  24. Karin van Nistelrooij (TeCo CDC)
  25. Kenan Sevigen (Sky International Freight Management BV)
  26. Kilian Jansen (Van der Helm - Hudig Rotterdam B.V.)
  27. Linda Schilder (De Boer Transport Beemster)
  28. Lionel Jacobs
  29. Lisanne Stam (Peterson Den Helder B.V.)
  30. Luke van der Steen (Boskalis Central Distribution Centre)
  31. Lydia Stoc (PostNL)
  32. Maarten Houtveen (Korpershoek BV)
  33. Marciano Punt (Dimerco Express Netherlands B.V.)
  34. Marco van Ginkel (Fast Forward Freight)
  35. Marian Mur (Socar Talamiz Holland BV)
  36. Marianne Poolman-Speijer (APM Terminals)
  37. Marije Beijer
  38. Mark de Boer (Randstad Uitzendbureau / Wim Bosman)
  39. Mark Smith (Sealane)
  40. Michael Tromp
  41. Mike van Rijn (Fast Forward Freight)
  42. Orhan Oren (Sky International Freight Management BV)
  43. P. Mastenbroek
  44. Patrick Stoter (Koopman Car Terminal)
  45. Peter van der Sluijs (Oldenburger Fritom Logistic Solutions)
  46. Phillippe Lall (Fast Forward Freight)
  47. Pierre Gooijer (Fast Forward Freight)
  48. Ralf van der Velden (Vos Dstri Logistics Oss B.V.)
  49. Ralph Vonk (Boskalis Central Distribution Centre)
  50. Richard Vons (Best Global Logistics B.V.)
  51. Rick van Engelshoven
  52. Robb de Graauw
  53. Robin Bogert (Arrowline)
  54. Sander Ravensbergen (FedEx Trade Networks)
  55. Sander van der Veeke (Verex B.V.)
  56. Shirley Baak (Bioworld Europe bv)
  57. Tetty Heininga (Poly Temp Scientific B.V.)
  58. Thijs Gerritsen (Bollore Logistics Nederland BV)
  59. Toby Bresseleers (Koopman Car Terminal)
  60. Tom Kaart (Arrowline)
  61. Tristan Mighawry
  62. Usha. S. Kirpal
  63. Youssef Kantouhi (KGH Customs Services)
  64. Youssef Soudani

Op 6 september 2016 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Hans Pieterse (Givaudan Nederland BV)
  2. Jeroen Gorissen (Bakker Centrale Inkoop B.V.)
  3. Martine Geertse (Oiltanking Terneuzen)
  4. Xuan Liang

Customs Consultant (v/h Declarant) – Voorjaar 2016

In januari 2012 zijn we gestart met de nieuwe opzet van de opleiding Customs Consultant. De opleiding is verdeeld in 4 delen en wordt per deel getoetst.

In juni 2016 heeft de toets van het laatste deel Customs Consultant plaatsgevonden. Voor een aantal deelnemers was het de laatste deeltoets en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. André Biemold (Asia Express Food)
  2. Anita Chardet
  3. Bastiaan de Ruiter (Gelders Forwarding B.V)
  4. Carolien Swankhuizen (Bleckmann Fashion)
  5. Cas ter Heide (DB Schenker)
  6. Conny Tabbers (Syncreon Netherlands BV)
  7. Daniël Liefers (Asia Express Food)
  8. Danny de Graauw (Peterson Den Helder B.V.)
  9. Eelco Bode
  10. Ferry Hoekstra (Fetim Group BV)
  11. Franc Rademakers (Arvato Benelux B.V.)
  12. Guido van Broekhoven
  13. Ingrid Bieleman (Grolleman Douane Expediteurs BV)
  14. Lex Rood (Blankendaal Coldstores)
  15. Lida Haverlag-van Broekhuizen (Korpershoek Warehousing & Forwarding BV)
  16. Luc Liedekerken (DB Schenker)
  17. Mark Kindt (Katoen Natie Amsterdam B.V.)
  18. Michel Schinkel (KGH Customs Services)
  19. Nathalie Korsse (Blankendaal Coldstores)
  20. Peter Geldhof (Penske Logistics)
  21. Pieter Westra (Kuhlman Repko Shipping BV)
  22. Rene Slikkerveer (KGH Customs Services)
  23. Roy Goossen
  24. Rutger Wiersema (KGH Customs Services)
  25. Sander van Lenten (Vladex)
  26. Sander Veurink (KGH Customs Services)
  27. Stefan Dooren (CEVA Freight Holland BV)
  28. Suzanne Pittlik (ThyssenKrupp)
  29. Tamara van der Heiden (Peterson Den Helder B.V.)
  30. Vincent Reiber (BCS Harderwijk BV)
  31. Wouter van Bemmel (BYK CERA bv)
  32. Zeger Maarse (IJS Global)

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier