Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2015

Nb: Geslaagden worden alleen vermeld op onze website na schriftelijk akkoord van de deelnemer.

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant) - Voorjaar 2015

Op 23 juni 2015 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Alex Franken
  2. André Biemold (USG People The Netherlands B.V.)
  3. Anita Chardet-Hoedjes
  4. Anita Mol (Nemijtek vrieshuizen)
  5. Bram Kaandorp (Slikweid BV)
  6. Chantal Kramer (Alfa Laval Benelux BV)
  7. Chevy Posthumus (Peterson Den Helder B.V.)
  8. Colin Broeders
  9. Daniel Jansen
  10. Daniël Liefers (Asia Express Food)
  11. Danny Tool (Kappe International)
  12. Davie Dekker (Van der Vlist Terminal Moerdijk)
  13. Edson N. Fernandes da Costa
  14. Enrico Jacobs (Impeco Sport & Event Logistics B.V.)
  15. Gina Go (G-Star Raw CV)
  16. Ikuko Kawahara (Fujitrans (Europe) B.V.)
  17. Ilham El Ouaradi (Kuehne Nagel BV)
  18. Jolijn Jager
  19. Jorn Verburg (Sealane Coldstorage B.V.)
  20. Karim Aberouai (Menlo Logistics)
  21. Karla Machuca
  22. Katinka van Hooff (Gulf Oil Nederland B.V.)
  23. Kyoko Takeshima (Fujitrans (Europe) B.V.)
  24. Laura Bond-Tol (Bart Smit)
  25. Lex Rood (Blankendaal Coldstores)
  26. Lida Haverlag-van Broekhuizen (Korpershoek Warehousing & Forwarding BV)
  27. Maria Elena Perez Quintanilla (NSK EDC BV)
  28. Marisca Schreurs (Rietveld Transport & Logistics)
  29. Mark Wienen (Gaston Schul Oost Nederland BV)
  30. Martijn Uytdehaag (Van der Vlist Terminal Moerdijk)
  31. Math van den Munckhof (Vostermans Ventilation BV)
  32. Nadia Abed (G-Star Raw CV)
  33. Nathalie Graf (Bertschi bv)
  34. Nathalie Korsse (Blankendaal Coldstores)
  35. Paul Boekel (Eriks bv)
  36. Peter Geldhof (Penske Logistics)
  37. Peter Thijssens
  38. Rutger Wiersema (KGH Customs Services)
  39. Selina de Nooijer-Grootjans (Oiltanking Terneuzen B.V.)
  40. Sonja Huls
  41. Stefanie Mastemaker (Kuehne Nagel BV)
  42. Wouter van Dam (EasyProgram B.V.)

Op 1 september 2015 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Binnaz Kurt (KLG Europe Venlo)
  2. Niels Dalenberg (R. nagel Transport)
  3. Nynke Jennekens (Nordson benelux b.v.)
  4. Rickardo Overheul (The Medical Export Group BV)
  5. Robin Bruning (Kuehne Nagel BV)
  6. Sander van Lenten (Vladex B.V.)
  7. Sietze van Houten (KroeseWevers Enschede)

Customs Consultant (v/h Declarant) – Voorjaar 2015

In januari 2012 zijn we gestart met de nieuwe opzet van de opleiding Customs Consultant. De opleiding is verdeeld in 4 delen en wordt per deel getoetst.

In juni 2015 heeft de toets van het laatste deel Customs Consultant plaatsgevonden. Voor een aantal deelnemers was het de laatste deeltoets en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Carin Bosklopper (Fresenius HemoCare Netherlands B.V.)
  2. Carlo Zaino (CEVA Logistics)
  3. Eurania Bronstein
  4. Francisco Maas (KGH Customs Services)
  5. Gea Nieuwpoort
  6. Jeffrey van Bennekom (Merzario B.V.)
  7. Jeroen de Vries
  8. Kevin Boiten (Arena Warehousing BV)
  9. Luc Sloothaak (KAPCO)
  10. Mark Revier (DPD (Nederland) BV)
  11. Patrick Boersma
  12. Paul Huisman (Wim Bosman)
  13. Peter Smits (Xerox Manufacturing (Ned.) BV)
  14. Pieter Mulder (DPD (Nederland) BV)
  15. Sabina Aerts (Arena Warehousing BV)
  16. Willem Hendriksen

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier