Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden Voorjaar 2012

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant)

Op 12 juni 2012 of 11 juli 2012 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Alexandra van Denderen (Chrysal International B.V.)
  2. Ali de Regt (Kuper Douaneservice BV)
  3. Andrea Brevet van der Meulen (transport Vooruit B.V.)
  4. Angelique Schouten (Erico Europe BV)
  5. Anja Wijnen (DOW Business Process Services Center via Uitleenbedrijf de Pooter)
  6. Anoeska Meghoe (WerkCentrale Nederland)
  7. Bart Duineveld (Koninklijke Verenigde Scheepsagenturen van Halverhout & Zwart en Zurmühlen B.V.)
  8. Bas Albrink (Hörmann Alkmaar B.V.)
  9. Bas Peereboom (Ceva Logistics)
  10. Bas van Heerden (Fast Forward Freight B.V.)
  11. Benjan Kuper (Kuper Douaneservice BV)
  12. Bert Polman (Kaak Nederland BV)
  13. Carin Bosklopper (Fresenius HemoCare Netherlands B.V.)
  14. Chris Heijnen (Kuehne + Nagel Logistics B.V.)
  15. Daniële Meuldijk (Haluco BV)
  16. Daphne van Schayik (Erico Europe BV)
  17. Dicky Hunsche (Van Beelen Group bv)
  18. Ferry Mestrum (WerkCentrale Nederland)
  19. Fouad Nini (PostNL Pakketten Benelux BV)
  20. Hassan Mejdoubi (Best Global Logistics BV)
  21. Howard Herijgers (Scherpenhuizen B.V.)
  22. Jeffrey Arts (Rhenus Road B.V.)
  23. Julius Heyer (WerkCentrale Nederland)
  24. Laurien van Meekeren (PartyLite Distribution)
  25. Lindy Leijser (Trexico Logistics BV)
  26. Luc Liedekerken (Schenker International B.V.)
  27. Maarten Borghuis (ROSEN Europe B.V.)
  28. Marco van Wijnkoop (Fast Forward Freight B.V.)
  29. Marianne de Ridder (ROSEN Europe B.V.)
  30. Mariëlla de Graaff (Koopman Car Terminal)
  31. Marisca Hazelebach (Brenntag Nederland B.V.)
  32. Martin Beets
  33. Maureen Schimmel (Fast Forward Freight B.V.)
  34. Menno Endeveld (Euro Nordic Logistics B.V.)
  35. Michel Bekhuis (ROSEN Europe B.V.)
  36. Mike Houweling (Euro Nordic Logistics B.V.)
  37. Olaf de Wagt (WerkCentrale Nederland)
  38. Olga Korshikova
  39. Patricia Herwig (DylanLogisticsNetherlands B.V.)
  40. Piet van Krieken (DSV Solutions Nederland B.V.)
  41. Pim van Herten (DAF Trucks NV)
  42. Rachid Hanchi (Arbo grensservice bv)
  43. Remco Hartland (Hörmann Alkmaar B.V.)
  44. René van Gennip (Fujitsu Components Europe B.V.)
  45. Richard Pootjes (I.A.A.)
  46. Richard Turk (Fetim BV)
  47. Rody van Ringelenstein (Euro Nordic Logistics B.V.)
  48. Ruben van der Slik (Euro Nordic Logistics B.V.)
  49. Sami Aissa (PostNL Pakketten Benelux BV)
  50. Sonja Neumann (Koopman Car Terminal)
  51. Stefan van den Bosch (Euro Nordic Logistics B.V.)
  52. Stephan Stoke (Koopman International BV)
  53. Steven Dunlock (WerkCentrale Nederland)
  54. Vincent Blom (Best Global Logistics BV)
  55. Wanda de la Fuente (JVD Distribution)
  56. Yvonne Tuik (Coil Services B.V.)

Customs Consultant (v/h Declarant) - Voorjaar 2012

In september 2003 zijn we gestart met de nieuwe gemoduleerde opzet van de "oude opleiding" Declarant. Deelnemers bepalen zelf het tempo (maximaal 3 jaar) om de 16 modules te volgen en middels toetsen af te ronden. De modules zijn afgestemd op de goederenstromen van de bedrijven en de inhoud is tegelijkertijd aangepast aan de huidige wet- en regelgeving. Dus een cursus die volledig actueel is en actueel gehouden wordt.

Op 23 en 24 mei 2012 hebben de toetsen Customs Consultant plaatsgevonden.
Voor 3 deelnemers waren het de laatste toetsen en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Esen Baskos (Kloosterboer Services BV)
  2. Paul Vroombout
  3. Rolf Koopmans (Veenstra Transport)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier