Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2010

Junior Customs Consultant (Assistent Declarant)

Op 8 juni 2010 of 28 juni 2010 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Arjen Welgraven (Euro Nordic Logistics BV)
  2. Danny Blaauw (Sealane Coldstorage B.V.)
  3. Danny Dam (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  4. Eelco Bode (Chrysal International BV)
  5. Elianne Kuijstermans (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  6. Elvira Kloek (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  7. Emmanuel Geers (Kuehne + Nagel)
  8. Herman Witteman (AD Logistics BV)
  9. Hugo Mol van Broekhuijsen (Fetim B.V.)
  10. Jaap Valk (I.F.O. International Forwarding Office)
  11. Jan Slingerland
  12. Johan Littel (J.M Levarht & Zn. B.V)
  13. John Rycerz (Arrow Electronics DLC B.V.)
  14. Jordi Jeurdink (Davanti Warehousing BV)
  15. Josien Kamphuis (TNT Fashion Group BV)
  16. Kitty de Groot (Timken Super Precision Europa BV)
  17. Kitty Lai (G-Star International B.V.)
  18. Koen van den Bos (Germanetti Benelux BV)
  19. Kris de Roo (Kuper Douaneservice B.V.)
  20. Marc van der Zee (AD Logistics BV)
  21. Marcel Visser (Tricotagebedrijf marco B.V.)
  22. Marco Zwaneveld (Davanti Warehousing BV)
  23. Marielle Korf (Euro Tank Terminal B.V.)
  24. Martin Dekker (Ovet Shipping B.V.)
  25. Miranda van de Laarschot (Parker Filtration & Separation)
  26. Mohamed Benyakhlef (Hellmann Worldwide Logistics)
  27. Niels Assen (Customs Support)
  28. Pascal Weevers (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  29. Peter Weijermans (Kuper Douaneservice B.V.)
  30. Remy van der Heiden (Germanetti Benelux BV)
  31. René Nijs (I.F.O. International Forwarding Office)
  32. Renz Beukel (BCS Amsterdam BV)
  33. Robbert Veldhuizen (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  34. Tim Koets (DHL Global Forwarding (Netherlands) B.V.)
  35. Tom Dekkers (F. Loendersloot Int. Exp. BV)
  36. Wendy van Gelderen (TNT Fashion Group BV)
  37. Willem Sijbers (Davanti Warehousing BV)
  38. Yeehan Tang (G-Star International B.V.)

Customs Consultant (v/h Declarant)

In september 2003 zijn we gestart met de nieuwe gemoduleerde opzet van de "oude opleiding" Declarant. Deelnemers bepalen zelf het tempo (maximaal 3 jaar) om de 16 modules te volgen en middels toetsen af te ronden. De modules zijn afgestemd op de goederenstromen van de bedrijven en de inhoud is tegelijkertijd aangepast aan de huidige wet- en regelgeving.
Dus een opleiding die volledig actueel is en actueel gehouden wordt.

Op 19 en 20 mei 2010 en op 28 juni 2010 hebben de toetsen Customs Consultant plaatsgevonden.
Voor 13 deelnemers waren het de laatste toetsen en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Ad Jongenelen (Gaston Schul B.V.)
  2. Antoon Melenhorst (Customs Support BV)
  3. Dennis van Krieken (Sony Supply Chain Solutions (Europe) B.V.)
  4. Evelyn van Dijk (APM Terminals Rotterdam BV)
  5. Jana Kuchynkova (Aerocar BV)
  6. Kasia Kwiatek (Verex/L. de Meijer B.V.)
  7. Monique de Groot (Gaston Schul B.V.)
  8. Patrick Tolk (Koopman Automotive Solutions)
  9. René Rothheudt
  10. Sandy Huf (Gaston Schul B.V.)
  11. Sevinç Soycan (Vebero B.V.)
  12. Silvia Horward – Tuns
  13. Tom Steenhuis (Geodis Vitesse Nederland B.V.)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier