Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2009

Junior Customs Consultant (Assistent Declarant)

Op 26 mei 2009 of 30 juni 2009 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Arjo Peuscher (Koninklijke BAT Niemeyer)
  2. Astrid Hartman
  3. Ben van Gastel (Kortmann Art Packers and Shippers)
  4. Bjorn Bosveld (Kuehne + Nagel N.V.)
  5. Carmen Promes
  6. Ceciel van Dijk (Terberg Benschop B.V.)
  7. Claudia Kuijpers (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V.)
  8. Daisy Heijnens (Curfs Distributie en Verpakking BV)
  9. Deepak Mangroo (Flowerport Logistics)
  10. Dimitri de Bruin (Wilhelmsen Ships Service)
  11. Felix Bonnier (Wilhelmsen Ships Service)
  12. Franc Rademakers (DSM DBS BV)
  13. Frank Aaldring (ITG Global Logistics BV)
  14. Hend Swadi (Kuehne + Nagel N.V.)
  15. Henk van der Veen (Nederlandse Aardolie Maatschappij B.V)
  16. Henny Peters
  17. Henrieke de Jong (Terberg Benschop B.V.)
  18. Jacqueline Slingerland (Euro Nordic Logistics B.V.)
  19. Jannie Ensink (TNT Fashion Group BV)
  20. Jantje Manning (Kuper Douaneservice Rotterdam BV)
  21. Jarno de Graaf (Oosterhout Container Terminal B.V.)
  22. Jean-Paul Blommaert
  23. Jogendra Ganesh (ERS Railways)
  24. Johan Brands (Euro Nordic Logistics B.V.)
  25. Karin Dijkman (Rockwood Airfreight B.V.)
  26. Kristen Schuit (KVSA Halverhout & Zwart en Zurmühlen B.V.)
  27. Leendert den Bleker (Kuehne + Nagel N.V.)
  28. Marcel Roos (Euro Nordic Logistics B.V.)
  29. Marcel van Ringelesteijn (Wilhelmsen Ships Service)
  30. Marien van der Voet (Peterson SBS)
  31. Marijn Kaat (Arrow Terminals B.V.)
  32. Mark Doene (Arrow Terminals B.V.)
  33. Maru Manzur (Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V.)
  34. Maud Gilissen (Panalpina World Transport bv)
  35. Miranda Heijnen (Douaneopleidingen Nederland)
  36. Mirjam Telgenhof (TNT Fashion Group BV)
  37. Monique Prinsen
  38. Nisha Panday
  39. Pascal Wobma (UPS)
  40. Patrick Louter (Euro Nordic Logistics B.V.)
  41. Plonie Westdorp (Arrow Terminals B.V.)
  42. Ramon Mesu (Arrow Terminals B.V.)
  43. Rendy Nieuw (UPS Nederland BV)
  44. René Rothheudt
  45. Ria van der Zwan (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V.)
  46. Richan Verweij (Arrow Terminals B.V.)
  47. Robert Fransman (Kuper Douaneservice Rotterdam BV)
  48. Ronald Hompus (Euro Nordic Logistics B.V.)
  49. Ronald Janmaat (ITG Global Logistics BV)
  50. Suleyman Ilgin (Euro Nordic Logistics B.V.)
  51. Sylvester Do Rosario (Wilhelmsen Ships Service)
  52. Tim Etman (Neko Ship Supply BV)
  53. Virginia Singodjojo
  54. (VMI Group)
  55. (VMI Group)

Customs Consultant (v/h Declarant)

In september 2003 zijn we gestart met de nieuwe gemoduleerde opzet van de "oude opleiding" Declarant. Deelnemers bepalen zelf het tempo (maximaal 3 jaar) om de 16 modules te volgen en middels toetsen af te ronden. De modules zijn afgestemd op de goederenstromen van de bedrijven en de inhoud is tegelijkertijd aangepast aan de huidige wet- en regelgeving.
Dus een opleiding die volledig actueel is en actueel gehouden wordt.

Op 13 en 14 mei 2009 hebben de toetsen Customs Consultant plaatsgevonden.
Voor 3 deelnemers waren het de laatste toetsen en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Brigitte de Haas (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V.)
  2. Michel Vink (Ministerie van Defensie)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier