Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2008

Junior Customs Consultant (Assistent Declarant)

Op 3 juni 2008 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Akila el Kaddouri (Ministerie van Defensie te Den Haag)
  2. Anita Doornbos (Pintsch Aben BV te Maarssen)
  3. Arie van der Spek (Greefa te Tricht)
  4. Arie van Gend (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  5. Arun Muresan (te Leidschendam)
  6. Caja Wemmers (Oiltanking Amsterdam B.V. te Amsterdam)
  7. Cindy Mertens (IOI Loders Croklaan te Maasvlakte Rotterdam)
  8. Cynthia Kolenbrander (Panalpina World Transport te Eindhoven-Airport)
  9. Daniel Vlek (Seko Benelux BV te Schiphol)
  10. Dennis van Krieken (Sony Supply Chain Solutions (Europe) B.V. te Tilburg)
  11. Dick Blokland (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  12. Edwin Bezemer (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  13. Ekki Duismann (Beter Bed B.V. te Uden)
  14. Feraad Nabie (Pantos Logistics Benelux BV te Schiphol)
  15. Ferdi Bakker (Eurokor Logistics te Ridderkerk)
  16. Fredrick Ssenoga (Tempo Team te Schiphol)
  17. Gwen Spekman (R.R. Donnelley / Banta Global Turnkey te Apeldoorn)
  18. Han Poortvliet (Ministerie van Defensie)
  19. Helene Kloos (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  20. Henk Looijmans (Philips Assembleon te Veldhoven)
  21. Huub Lenz (te Amsterdam)
  22. Irma Berkenbosch (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  23. Jan Zwart (IDS International Distribution Systems B.V. te Woerden)
  24. Jelle Klop (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  25. Jeroen Harms (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  26. Jordy Kruijer (Tempo Team te Schiphol)
  27. Kenny Ooms (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  28. Marcel van der Wou (Railion Nederland N.V. te Zwijndrecht)
  29. Marleen van der Sluis (Euro Nordic Logistics B.V. te Ridderkerk)
  30. Martin Flink (Hennes & Mauritz Netherlands BV te Leiden)
  31. Michiel Norp (NACCO Material Handling B.V. te Nijmegen)
  32. Peter Lippens (Schenker te Tilburg)
  33. Roel Dekker (DHL Freight Benelux te Heerhugowaard)
  34. Roelof de Vries (DHL Global Forwarding te Drachten)
  35. Ronald Kracht (Kuper Douaneservice BV te Nieuw Amsterdam)
  36. Sander Kempes (Kuehne Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  37. Saskia Keurntjes (Heli-One Components B.V. te Zevenaar)
  38. Stefan Dekker (Kuehne Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  39. Thomas Stecher-Rasmussen (Eriks BV te Alkmaar)
  40. Ton Maasland (Railion Nederland N.V. te Zwijndrecht)
  41. Vincent Roozendaal (Kuehne Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  42. Wolter Horstman (DFDS Container Line te Rhoon)
  43. Xander Macknack (Tempo Team te Schiphol)
  44. Yvonne Guds (Ministerie van Defensie te Den Haag)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier