Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden najaar 2008

Junior Customs Consultant (Assistent Declarant)

Op 16 december 2008 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Abdel Jessous (Concordia International Forwarding Corp. te Schiphol)
  2. Alfredo Mayemba (te Baflo)
  3. Aniel Gopie (Kuehne + Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  4. Anneke Straathof (Secon Group B.V. te Amsterdam)
  5. Arend Burgers (Hevea bv te Raalte)
  6. Arend van der Horst (Visscher-Caravelle bv te Genemuiden)
  7. Arjan de Dreu (Zoomweg Zeeland Coldstore te Kruiningen)
  8. Bob Bogaert (Oiltanking Terneuzen bv te Hoek
  9. Carlos Tjon Kwan Paw (Gaston Schul B.V. te Rotterdam)
  10. Carola Antonissen (Gaston Schul B.V. te Moerdijk)
  11. Chris Duivenstein (Centrilift, a Division of Baker Hughes Nederland BV te Velsen Noord)
  12. Clarence Geerman (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V. te Schiphol)
  13. Conny Halhoul (Vostermans Ventilation B.V te Venlo)
  14. Cor van Leuken ( United Soft Drinks B.V te Utrecht)
  15. Corien Blankespoor (Schenker BV te Ede)
  16. Erna Kanon (Kuehne + Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  17. Eva Herzberger (Kuehne + Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  18. Fabio Polisini (Hamilton Sundstrand Customer Support Center te Maastricht-Airport)
  19. Freddy van Westreenen ( Acco Brands Benelux te Born)
  20. Gijs Nijlant (Rotra Forwarding BV te Doesburg)
  21. Harald de Zwart (Damco te Schiphol-Rijk)
  22. Henk Pot (Heiploeg te Zoutkamp)
  23. Hubrecht Lasten (Syncreon BV te Tilburg)
  24. Ineke Vat – van der Voorden (VAT Customs B.V. te Tilburg)
  25. Ingrid Leegwater – Borggreve (te Abbekerk)
  26. Ingrid Zoutenbier (Marine Harvest Sterk BV te Lemmer)
  27. Jeffrey Hagman (General Logistics Systems B.V. te Utrecht)
  28. Jelle Rommers (Vrieshuis Lagemaat BV te Nijkerk)
  29. Jetty Laurens (Peterson Intertransport B.V. te Oosterhout)
  30. Johan Hellemons (Germanetti Benelux BV te Etten-Leur)
  31. John Janse (Zoomweg Zeeland Coldstore te Kruiningen)
  32. Jordi Diekman (Baarsma Wine Group Nederland te Gorredijk)
  33. Judith Hofstede (Koninklijke Grolsch N.V. te Enschede)
  34. Jurrian Reerink (Gaston Schul Oost Nederland B.V. te De Lutte)
  35. Leslie Gorter (Aircargo.nl bv te Schiphol)
  36. Lisette de Vos (Waalhaven Douane Service B.V. te Rotterdam)
  37. Maarten Hammink (Tyco Fire & Building Products te Enschede)
  38. Malika Jansen-Romein (Ministerie van Defensie te Den Haag)
  39. Marc van Barneveld (United Soft Drinks B.V. te Utrecht)
  40. Mattijn Onos (Kuehne + Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  41. Melanie Rombout (te Enkhuizen)
  42. Michael Bos (DHL Global Forwarding te Schiphol – Zuid Oost)
  43. Minouche van Meel (Waalhaven Douane Service B.V. te Rotterdam)
  44. Monique de Groot (Gaston Schul B.V. te Moerdijk)
  45. Peter Linsen (Gonrand Traffic BV te Moerdijk)
  46. Philippe Peeters (Syncreon Automotive Netherlands BV te Genk – België)
  47. Quintijn Pieper (Zoomweg Zeeland Coldstore te Kruiningen)
  48. Raymond Stijsiger (Yamato Transport Europe B.V. te Ridderkerk)
  49. Remco Hoddenbach (Bonded Services Int BV te Lijnden)
  50. Remmelt Bierenbroodspot (Zoomweg Zeeland Coldstore te Kruiningen)
  51. Remon Wander (DFDS Container Line te Rhoon)
  52. Rentina Padding – de Haan (NNZ bv te Groningen)
  53. Rob Buch (Banden Groep Nederland BV te Reek)
  54. Robinson Daniëls (Abbott Vascular Devices Holland B.V. te Meerssen)
  55. Rochell Calor (Kuehne + Nagel N.V. te Nieuw Vennep)
  56. Ron Bosma (Logistic Centre Weert B.V. te Weert)
  57. Roscoe van den Akker (te Rotterdam)
  58. Roy Hanraets (D & M Europe BV te Eindhoven)
  59. Ruud Frieling (Packard Bell B.V. te Nijmegen)
  60. Saara de Jonge (Koninklijke Grolsch N.V. te Enschede)
  61. Said Mahdad (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V. te Schiphol)
  62. Sandra Rijkers (Swedish Match Benelux Sales B.V. te Valkenswaard)
  63. Sandra van den Broek (Hamilton Sundstrand Customer Support Center te Maastricht-Airport)
  64. Sandy Huf (Gaston Schul B.V. te Moerdijk)
  65. Sevinc Soycan (Vebero B.V. te Oosterhout)
  66. Silvia Horward – Tuns (te Halsteren)
  67. Sing Man (WNH International BV te Rotterdam)
  68. Stefan van Os (BCS Harderwijk BV te Amsterdam)
  69. Steve Felts (Nefit B.V. te Buinen)
  70. T. van de Ven (The Cookie Company BV te ’s Hertogenbosch)
  71. Theo Vermeer (Swedish Match Lighters BV te Assen)
  72. Tina Crooymans (Gaston Schul Oost Nederland B.V. te Venlo)
  73. Tom Vindevogel (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V. te Schiphol)

Customs Consultant (v/h Declarant)

In september 2003 zijn we gestart met de nieuwe gemoduleerde opzet van de "oude opleiding" Declarant. Deelnemers bepalen zelf het tempo (maximaal 3 jaar) om de 16 modules te volgen en middels toetsen af te ronden. De modules zijn afgestemd op de goederenstromen van de bedrijven en de inhoud is tegelijkertijd aangepast aan de huidige wet- en regelgeving.
Dus een opleiding die volledig actueel is en actueel gehouden wordt.

Op 10 en 11 december 2008 hebben de toetsen Customs Consultant plaatsgevonden.
Voor 4 deelnemers waren het de laatste toetsen en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Ingrid Kroon (Kuper Douaneservice B.V. te Nieuw Amsterdam)
  2. Patrick Holleman (H. Kuijper te Amstelveen)
  3. Petra Wielaard (Total Produce B.V. te Rotterdam)
  4. Yvonne de Bruin (Ministerie van Defensie te Den Haag)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier