Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden najaar 2007

Junior Customs Consultant (Assistent Declarant)

Op 18 december 2007 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Andries Wiertz (Railion Nederland N.V. te Utrecht)
  2. Annick Dankaart - Der Weduwe (Interjute B.V. te Kapellebrug)
  3. Asja Leemburg (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V. te Schiphol)
  4. Asmara Sahetapij (DHL Danzas Air & Ocean (Netherlands) BV te Schiphol Zuidoost)
  5. Brigitte de Haas (J. van de Put Fresh Cargo Handling B.V. te Schiphol)
  6. Carlo Martens (te Tilburg)
  7. Chantal Wermink (Ten Cate Advanced Textiles BV te Nijverdal)
  8. Colin Senecal (Tempo Team te Schiphol)
  9. Danny van der Heijden (UPS te Best)
  10. Din Bauer (G-Star International B.V. te Amsterdam)
  11. Ercan Cicek (Heli-One Netherlands B.V. te Hoofddorp)
  12. Erica Brands (UPS te Best)
  13. Erik Vredeveld (Scapino B.V. te Assen)
  14. Eveline Saman (Tieleman Transport te Kloosterzande)
  15. Felicia Pinas (Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V. te Almere)
  16. Gemma Stienstra (Hennes & Mauritz Netherlands BV te Leiden)
  17. Gerwin van Beem (Heli-One Netherlands B.V. te Hoofddorp)
  18. Gilian Jessurun (DHL Danzas Air & Ocean (Netherlands) BV te Schiphol Zuidoost)
  19. Guido van Cleef (DHL Danzas Air & Ocean (Netherlands) BV te Schiphol Zuidoost)
  20. Harold Botter (Tyco Building Services Products te Enschede)
  21. Henriette Drost (Fa. J.M. Levarht & Zn BV te De Kwakel)
  22. Intan Boer (Aerocar BV te Nieuw Vennep)
  23. Jana Kuchynkova    (Aerocar BV te Nieuw Vennep)
  24. Jennie van der Kooi (Pronk Multiservice B.V. te Amsterdam)
  25. Jennifer Knaap (Kuehne & Nagel te Nieuw Vennep)
  26. Jerry Waal (Geodis Vitesse Netherlands te Schiphol)
  27. Johan Apeldoorn (R.R. Donnelley / Banta Global Turnkey te Apeldoorn)
  28. Jos van Gils (UPS te Best)
  29. Joseph Babafemi (Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V. te Almere)
  30. Ka Shing Lui (WNH International BV te Den Haag)
  31. Kees Rekelhof (Fa. J.M. Levarht & Zn BV te De Kwakel)
  32. Klaas Loonstra (Eldon NV te Drachten)
  33. Lucky Soesetiowati (Aerocar BV te Nieuw Vennep)
  34. Luis Andrade Rocha (Heli-One Netherlands B.V. te Hoofddorp)
  35. Magnus Johansson (Nordson Benelux BV te Maastricht)
  36. Marc Kamphuis (Beijer Transport & Logistics BV te Oldenzaal)
  37. Marcel Theussing   (DHL Freight Benelux te Hengelo)
  38. Mariano Fontanazza (R.R. Donnelley / Banta Global Turnkey te Apeldoorn)
  39. Mark Houtman (DHL Danzas Air & Ocean (Netherlands) BV te Schiphol Zuidoost)
  40. Martin Corzilius (te Zaandam)
  41. Michel Haan (Peterson Supplylink B.V. te Den Helder)
  42. Michiel Troe (Van Orselen Shipping and Forwarding B.V. te Nieuwenhoorn)
  43. Natasha Darahush (Seabourne Express Courier BV te Eindhoven Airport)
  44. Nathalie van Amerongen (Hennes & Mauritz Netherlands BV te Leiden)
  45. Nathan van der Pol (Nesta Shipping te Harlingen)
  46. Nick van Staveren (ITG Global Logistics BV te Schiphol)
  47. Nico van den Eijkel (Dekker Olifanta B.V. te Warmond)
  48. Niels Vogelzang (Vivochem B.V. te Wierden)
  49. Omar Oulad Abdellah (Tempo Team te Schiphol)
  50. Pascalle Greeve (Peterson Supplylink B.V. te Den Helder)
  51. Patricia Verkuijlen (UPS te Best)
  52. Patrick Tolk (Koopman Automotive Solutions te Born)
  53. Quincy Sno (Tempo Team te Schiphol)
  54. Ralph Antonise (Seabourne Express Courier BV te Eindhoven Airport)
  55. Ria Martowidjojo (DHL Danzas Air & Ocean (Netherlands) BV te Schiphol Zuidoost)
  56. Richard van Dalen (Peterson Supplylink B.V. te Den Helder)
  57. Roger Knarren (Heuschen & Schrouff OFT B.V. te Landgraaf)
  58. Sander Bouman (Ten Cate Advanced Textiles BV te Nijverdal)
  59. Sander Gollenbeek (Henk Hentzen te Enschede)
  60. Siebe Greidanus (Tempo Team te Schiphol)
  61. Susy Permana Tan (Verbrugge Zeeland Terminals BV te Vlissingen-Oost)
  62. Taco van den Berg (KEBO de Heuningen B.V. te Ochten)
  63. Yuri van Zwieten (G-Star International B.V. te Amsterdam)

Customs Consultant (v/h Declarant)

In september 2003 zijn we gestart met de nieuwe gemoduleerde opzet van de "oude opleiding" Declarant. Deelnemers bepalen zelf het tempo (maximaal 3 jaar) om de 16 modules te volgen en middels toetsen af te ronden. De modules zijn afgestemd op de goederenstromen van de bedrijven en de inhoud is tegelijkertijd aangepast aan de huidige wet- en regelgeving.
Dus een opleiding die volledig actueel is en actueel gehouden wordt.

Op 12 en 13 december 2007 hebben de toetsen Customs Consultant plaatsgevonden.
Voor 4 deelnemers waren het de laatste toetsen en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Angélique van den Adel (NeBus Loyalty B.V. te Hulst)
  2. Frits van der Kuil (SPRO B.V. te Vianen)
  3. Mark Bouwhuis (Imp. Tobacco Ryo Manufacturing te Joure)
  4. Paul van Leeuwen (SPRO B.V. te Vianen)

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier