Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden najaar 2018

Nb: Geslaagden worden alleen vermeld op onze website na schriftelijk akkoord van de deelnemer.

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant) - Najaar 2018

Op 18 december 2018 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Albert Jan de Vries (Agro Merchants Urk B.V.)
  2. Anja Heijnen (KGH Customs Services)
  3. Anna Wrona (Panafresh bv)
  4. Antoinette van Eijsden – Jorink (Vecc BV)
  5. Antonio Olidio Gomes
  6. Catrien Visscher-Schluter (KGH Customs Services)
  7. Chenerva Etnel (Koopman International BV)
  8. Corine Fris (DSV Solutions)
  9. Dennis Bos (KGH Customs Services)
  10. Diana Aarden (Bleckmann Nederland B.V.)
  11. Dick Saämena
  12. Elke R?del (Bleckmann)
  13. Els Cazander (Schreuders Sport Int. B.V.)
  14. Emmanuel Chatzieleftheriou
  15. Franc Koops (KGH Customs Services)
  16. Harry de Bruin (SEKO Logistics)
  17. Hasan Basri Selen
  18. Helga Groenewoud (SC Johnson Europlant BV)
  19. Ian Keereweer (Van der Helm)
  20. Ilse Velema (KGH Customs Services)
  21. Jan Schaak (Agro Merchants Urk B.V.)
  22. Janine van Berkum (CEVA Logistics)
  23. Jasper Hertsenberg (Almax Global Logistics BV)
  24. Jazz van Ewijk (Arena Warehousing B.V.)
  25. Jelle Moerkerk (Geodis Wilson Netherlands B.V.)
  26. Jonatan Roelandt (AB Europe nv)
  27. Jos Abee (Syncreon)
  28. Lisa den Otter (Hitachi Transport System (Europe) b.v.)
  29. Luc van Bokhoven (Naturz Organics Europe B.V.)
  30. Marc van Eijsden (Vecc BV)
  31. Marco Stekelenburg (DFDS Logistics B.V.)
  32. Marco Vermaas (DFDS Logistics B.V.)
  33. Marco Wolters (KGH Customs Services)
  34. Mariëlle van Eijsden – de Pijper (Vecc BV)
  35. Merijn de Vries (KGH Customs Services)
  36. Mesut Yurt (Concordia International Forwarding BV)
  37. Michael Ghisa (DHL Aviation)
  38. Mirjan van Lieshout
  39. Mohamed El Mesbahi
  40. Muzaffer Cihan (DFDS Logistics B.V.)
  41. Naomi Coppens (CEVA Logistics)
  42. Naomi Kolk (KGH Customs Services)
  43. Nicole Dorgelo (KGH Customs Services)
  44. Nicole Vos (Euroline B.V.)
  45. Olivier van Holten
  46. Onno Verbeek (KGH Customs Services)
  47. Peter Merk (Falcon Logistics b.v.)
  48. Ralph de Ruiter (E van Wijk Logistics B.V.)
  49. Raymond Visser (Tyco Building Services Products B.V.)
  50. Regillio van Heiningen (Epcor.B.V.)
  51. Rinus de Bruijn (VEREX customs services b.v.)
  52. Rob Tewis (KGH Customs Services)
  53. Rob van de Peppel
  54. Roel Schetters (Bleckmann Nederland B.V.)
  55. Romy Karstenberg (KGH Customs Services)
  56. Rosalie van Kleeff
  57. Ruben Bax (Ecras BV)
  58. Sander Koks (Rubis Terminal BV)
  59. Shane Wezenberg (Festen & Hartman)
  60. Stefan Sekrève (SEKO Logistics)
  61. Stephan de Grave (Stratech)
  62. Sultan Soebratie (DHL GLOBAL FORWARDING (NETHERLANDS) B.V.)
  63. Tjalling Cleveringa (SEKO Logistics)
  64. Tom Hilliar (Adimec Advanced Image Systems B.V.)
  65. Yvonne Witvoet (Fresenius Kabi)

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier