Onderdeel van KGH Customs Services Douaneopleidingen Nederland
Online inschrijven

of bel 088 648 1888

Geslaagden voorjaar 2017

Nb: Geslaagden worden alleen vermeld op onze website na schriftelijk akkoord van de deelnemer.

Acquisitie naar aanleiding van de gegevens op deze website is niet gewenst.

Junior Customs Consultant (v/h Assistent Declarant) - Voorjaar 2017

Op 20 juni 2017 zijn onderstaande personen geslaagd voor het examen en hebben het diploma Junior Customs Consultant ontvangen:

  1. Alex van der Steen (Oldenburger Fritom)
  2. Andrea Snoep (Alpha Fashion Support BV)
  3. Barry Mastenbroek (LSK Cargo B.V.)
  4. Belinda Krussel (NOV Tuboscope NL B.V.)
  5. Claudia van Beers (Pack-it BV)
  6. Dennis de Bruin (B&J Logistics)
  7. Diego Tjon
  8. Edgar Smit (Airfreight Logistics SARL)
  9. Erik Mekkes (Oldenburger Fritom)
  10. Evert Schilperoord (Dylan Staal Netherlands B.V.)
  11. Georgette Timmermans (Mammoet Road Cargo)
  12. Hendrik Alting (Fresenius Kabi)
  13. Hugo van Oudenallen (Your Cargo Contact BV)
  14. Jeroen Reijngoud (Oldenburger Fritom)
  15. Kelly Pakes (Eco Fuels Netherlands B.V.)
  16. Kevin Nederkoorn
  17. Mariët Gerth (Corlido Procurement Services B.V.)
  18. Mark van de Sterren
  19. Marly Knoben (Sekisui Jushi Strapping BV)
  20. Martin Hessels (Bosch Security Systems BV)
  21. Maurice Oud (Best Global)
  22. Menno de Roos (Juniper Networks International BV)
  23. Mirjam Verwijmeren (KGH Customs Services)
  24. Niels Cordes (Aviall Services Inc.)
  25. Niels Rook (FedEx Trade Networks EMEIA)
  26. Olga Alekseeva (Rhenus Contract Logistics Tilburg B.V.)
  27. Pascal Gommans (Wetron Logistics bv)
  28. Peter Groen (NOV Tuboscope NL B.V.)
  29. Petra Chao (Kneppelhout & Korthals N.V.)
  30. Raymond de Bruyn (Mammoet Road Cargo)
  31. Rik Oosting (Corlido Project Supply B.V.)
  32. Ron Stahli (Epcor BV)
  33. Saties Soeknandan (Postnl)
  34. Sergio Flanegin (ScIP)
  35. Stefan Verboom
  36. Svetlana Paptusova
  37. Wesley Bal (CSI Fresh B.V.)
  38. Yorick Kaal (Arbo Grensservice bv)

Customs Consultant (v/h Declarant) – Voorjaar 2017

In januari 2012 zijn we gestart met de nieuwe opzet van de opleiding Customs Consultant. De opleiding is verdeeld in 4 delen en wordt per deel getoetst.

In het voorjaar van 2017 heeft de toets van het laatste deel Customs Consultant plaatsgevonden. Voor een aantal deelnemers was het de laatste deeltoets en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Ad van der Zwart (XPO Logistics)
  2. Alex Franken
  3. Bert Polman (Kaak)
  4. Francine van Vliet (Altrex Air & Ocean)
  5. Gregory Wilnis (Aviall Services Incl.)
  6. Karsten Voogt (Ferdinand Zandbergen B.V.)
  7. Linda Schilder (De Boer Transport Beemster)
  8. Roque Staps (ID Logistics Benelux B.V.)
  9. Serdar Donmaz (Kuehne + Nagel Logistics B.V.)
  10. Sheila Coolen
  11. Yunus Yigit (Kuehne + Nagel Logistics B.V.)

Ook in september 2017 hebben de toetsen van het laatste deel Customs Consultant plaatsgevonden. Voor een aantal deelnemers was het de laatste deeltoets en zij hebben dan ook het diploma Customs Consultant ontvangen.

De geslaagden zijn:

  1. Bas Verschuren (Otentic Customs)
  2. Berry Jongenelen (Loendersloot)
  3. Bianca Weevers-Boer (RSD Warehousing BV)
  4. Elmer Koot (AFS Transport (Airfreight) B.V.)
  5. Henk Teunissen (Intersnack Nederland B.V.)
  6. Ilham El Ouaradi (Kuehne Nagel BV)
  7. Keiji Senga
  8. Kenneth Heere (ThyssenKrupp Veerhaven BV)
  9. Kevin Groeneveld (OTX Solutions BV)
  10. Marcel Priester (Imex International Shipping & Forwarding B.V.)
  11. Nick Dijkman (OTX Solutions BV)
  12. Rachid Boujemaa (Bolloré Logistics Netherlands B.V.)
  13. René van Zon (Syncreon)
  14. Richard Vons
  15. Rick van Engelshoven (KGH Customs Services)
  16. Rick Voss (Fast Forward Freight B.V.)
  17. Robb de Graauw
  18. Shirley Baak (Bioworld Europe bv)
  19. Tristan Mighawry
  20. Umut Can (Mission Freight)
  21. Yiu-Wing Wong (Schenker Logistics Nederland)

Schrijf u nu in voor een opleiding of training!

Online inschrijfformulier